Announcements

Help Wizard

Step 1

NEXT STEP

Tüh, kartın veya ödeme sağlayıcın kötü bir gün geçiriyor

Tüh, kartın veya ödeme sağlayıcın kötü bir gün geçiriyor

Tüh, kartın veya ödeme sağlayıcın kötü bir gün geçiriyor galiba. Merak etme, senden hiç ücret alınmadı. Tekrar dene veya başka bir ödeme yöntemi kullan.

sorununu alıyorum premium üyelik alamıyorum yardım lütfen

Reply
14 Replies

Hi @logxn12, help's here!

Hope you don't mind the reply in English. Make sure that your card meets these requirements: https://support.spotify.com/article/I-cannot-activate-the-30-day-free-trial-credit-debit-card/. If it does, get in contact with your bank to find out why it's being declined.

Let us know if you need anything else.

Anyk17

I have the same problem and I made sure that my card requires that necessities I've tried changing my browser it also didn't work

I have the same problem, tried 2 mastercard (ziraat bankkart and ininal) and a visa (vakıfbank). I'm sure that my card is ok since I bought premium from it a month ago.
And Im also pretty sure that I have money in my ininal card. (18.60 TL, premium is 14.99TL).

Bende ininal kart kullanıyorum 1 ay öncesine kadar problem yoktu şuan ödeyemiyorum ve hala çözümü bulamadım ininal kart yurtdışına kapalı gibi bir durumuda yok ve yeterli para var kartta olmuyor.

Çözüm bulan var mı?

T

Durum hâlâ aynı mı, bende sıkıntı devam ediyor bi çözüm bulan var mı.

2 senedir kütür kütür ödüyorum . son 2 aydır ödeme sorunu yasıyorum.  4 farklı kartla denedim sonuç aynı "

• Tüh, kartın veya ödeme sağlayıcın kötü bir gün geçiriyor galiba. Merak etme, senden hiç ücret alınmadı. Tekrar dene veya başka bir ödeme yöntemi kullan.

"

BUDA DEMEKTİR Kİ ;

SPOTFİYIN DÜZELTMEDİĞİ KEDNİ HATASI ...

MAİL ATTIM TIK YOK VE BU YÜZDEN BENİM ŞARKILARIM SİLİNİYOR, AİLE ÜYELİĞİM İPTAL EDİLİYOR  . 

2 senedir kütür kütür ödüyorum . son 2 aydır ödeme sorunu yasıyorum.  4 farklı kartla denedim sonuç aynı "

• Tüh, kartın veya ödeme sağlayıcın kötü bir gün geçiriyor galiba. Merak etme, senden hiç ücret alınmadı. Tekrar dene veya başka bir ödeme yöntemi kullan.

"

BUDA DEMEKTİR Kİ ;

SPOTFİYIN DÜZELTMEDİĞİ KEDNİ HATASI ...

MAİL ATTIM TIK YOK VE BU YÜZDEN BENİM ŞARKILARIM SİLİNİYOR, AİLE ÜYELİĞİM İPTAL EDİLİYOR  . ...

Çözüm bulan veya Spotify yetkililerinden bir öneri alan var mı?

1 aydan beri üye olmya çalışıyorum.

• sorunundan dolayı premium alamıyorum

I've been trying to pay for my account for more than one month now. Used 3 different working credit cards from different banks, one virtual credit card but having the same error as described in the topic.

i've called the bank to troubleshoot the problem, but they say there is no record of error of any kind. So i think this is a problem in Spotify side, as my cards are working locally and internationally. And there are so many people under this topic. This problem is driving me crazy and listening to commercials for a service which i am willing to pay literally sucks. You have to solve this problem ASAP. 

Bende de durum aynı. Bu aya kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ama kaç gündür 2 banka kartı ve 2 kredi kartı denedim, ödeme yapamadım. Kartlarım internet alışverişine ve yurtdışı ödemelerine de açık, kredi kartlarımın kullanılabilir limiti var, banka kartlarında para var. Ama hiçbir şekilde ödeme yapılmıyor. 4 gün sonra premium üyeliğimi kaybedeceğim ve çok sinirliyim. Bankayı aradığımda, spotify internet sitesinin "3D Secure" kullanmamasından dolayı bankaların ödemeyi reddettiğini söylediler. Sanırım bu Türkiye bankaları için yeni alınmış bir karar. Ve henüz spotify'ın bundan haberi yok. İngilizcem de yok anlatamayacağım. Herhalde Türkiye'de ki tüm kullanıcılarını kaybettiklerinde dönüp bir bakarlar "ne oluyor?" diye. Zira zerre kadar ilgilendikleri yok şu ana kadar.

Kartımda para olmasına rağmen kart bilgilerimi girdiğimde bu açıklamayı görüyorum. 

Suggested posts