Announcements
The Spotify Stars Program: Celebrating Values Week!

Help Wizard

Step 1

NEXT STEP

Ödeme sorunu

Ödeme sorunu

Arkadaslar merhaba. Her zaman ödemeyi yaptıgım kartimla bu aylik ödemeyi tamamlayamiyorum. Kartin bakiyesiyle ilgili bi sorun yok fakat spotify ödemeyi kabul etmiyor. İlk defa böyle bi sorunla karsilasiyorum. Ne yapabilirim nasil halledebilirim yardimci olursaniz cok sevinirim. Tesekkur ederim :')
Reply
12 Replies

Ya aynisi bendede oluyor neden anlamiyorum kredi kartin kotu birgun geciriyor diyor heryere baktim lutfen cozum 😞

Üyeliği iptal edip yeniden kayıt olayım dedim yine olmadı 😞 mail attım umarım bir an önce çözülür, size de dönüs yapayım :')

Bendede aynı sorun var 3 tane kredi kartı var, ve önceden kabul ediyordu şuan etmiyor. Süreleride bitik değil anlamadım. Çözerseniz bizide aydınlatırsanız sevinirim.

Benim ertesi gün sorun cözüldü, nasil oldu bilmiyorum ama sanirim kartim o gun kotu gun geçiriyormuş. İsterseniz yetkililere bir mail atin

Kartimla ilgili bir sorun olmadigi halde bende surekli odeme hatasi sorunu yasiyordum. Basit bir yontem buldum. Spotify uzerinden hediye ecard alarak eposta yoluyla kendime yolluyorum. uyeligi aktif etmek icin premium kod'u kullaniyorum. Muhtemel sorun uyeliginizin bir sonraki aylarinda karttan odeme alamadiysa blok tarzi birsey koymasi. Ayni hesap uzerinden alici ve yollayici kismina uyelik mailinizi yazarak hediye kodunuzu kendinize yollayabilirsiniz. 2. yontemimde; bir sanal kart olusturup sanal kartinizla odemeyi gerceklestirebilirsiniz. Tabi o da 2. ya da sure gelecek diger aylarda bakiye yetersizliginden odeme yapamazsa blok yiyecektir ve tekrar 1. yonteme yani hediye kodu alma yontemine mahkum edecektir. Amma vellakin tum alternatif yontemlerin kaybolmasi sonrasinda  Spotify diyarini terk edip sony walkmaninize kaset takip yollarda muzik dinleyebilirsiniz. Yunan gibi yazdigim icinde ozurdilerim spotify sagolsun bazi kisimlarda cumleleri bozmus ve turkce karakterleri kabul etmemistir.

Bende de ayni sorun var ve hicbir sekilde odeme kabul etmiyor

Mail adresi nedir acaba?

Ayni sorunu yasiyorum. Aylardir otomatik cekmesine ragmen bu ay odeme kabul etmiyor. Banka tarafindan hersey normal.

vay arkadas, herkes mi ayni dertten muzdarip. ben de iki gundur iflahim kesildi odeme yapip da premium'a gecemiyorum. yok mu care?

Bu blok olayı ne zaman kalkar ?

Ödemeyi yaptığım halde hala premiuma geçilmedi

BEN ŞÖYLE ÇÖZDÜM
Beyler kartınızın yurtdışı alışverişine açık olması gerekiyor. Onu da mobil banka hesabınızın kredi kartı ayarları bölümünden bulma imkanınız var. O yoksa bankanızı arayın ya da bankaya gidin.

Suggested posts