Help Wizard

Step 1

NEXT STEP

Ödeme

Ödeme

Tüh, kartın veya ödeme sağlayıcın kötü bir gün geçiriyor galiba. Merak etme, senden hiç ücret alınmadı. Tekrar dene veya başka bir ödeme yöntemi kullan.Ne zaman denesm bu sonuç çıkıyor farklı bir kart bile kullandım ancak yine olmadı tarayıcıyı değiştirdim yine olmadı yardımcı olun lütfen

Reply
9 Replies

Kredi kartı mı kullanıyorsun yoksa banka kartı mı? Banka kartı ise tecrübeme göre genelde internet bankacılığı kabul edilmiyor. Eğer kredi kartıysa, internet bankacılığının açık olduğundan emin olmalısın. Bunun için de bankanın müşteri hizmetleriyle görüşmen gerekiyor.

İninal kart kullanıyorum geçen yazın başında kampanya vardı aldım ondan sonra işte geçen hafta bitti süresi dün fenedim olmuyor gene

İninal kartının süresi dolmuş olabilir mi? Ben de birkaç sene önce kullanmıştım ve süreli olduğunu hatırlıyorum.

2026 yılına kadar süresi ininal müşteri hizmetleriylede görüştüm sorun onlarda dedi

Ben de aynı sorunu yaşıyordum. Geçen gün spotifya email attım. Bana gizli sekmeden vereceğim adrese girip işlemi tekrar yapmamı söylediler ve sorun çözüldü. Umarım işine yarar. https://www.spotify.com/account/subscription/

Kardeş Dediğin Hiçbir İşe Yaparmıyor IPmi Bile Değiştirdim Olmuyor Boşver

daha önce üye olduğunuzdan bu üyeliğe geçemezsin dedi ama ücret kesti nasıl iade alabilirim.

Kardeş Bendende Çekiyor Ama 5 dk geçmeden geri yatırıyor Bir Daha Bak Geri Yatmadıysa İletişim İçin Birçok Yolu Dene bulursan Söyle Bende Bulamadım

İptal etmeme rağmen ücret kesiyor her ay ? Paramın geri iadesini istiyorum , yoksa hukuki işlemlere başlayacağım. Silip bidaha yüklemicem zaten artık
IMG_1039.PNG
IMG_1040.PNG

Suggested posts