Announcements

Help Wizard

Step 1

NEXT STEP

İnnial kart ile ödemeyi yaptığım halde 0.99 krş premium olamadım hala free gözüküyorum

Solved!

İnnial kart ile ödemeyi yaptığım halde 0.99 krş premium olamadım hala free gözüküyorum

innial kart ile ödeme yapıp 3 aylık 0.99  krş ödeme yaptığım halde hala premium olmadı hesabım free gözüküyor ve reklamlara boğuluyorum hesap hareketlerinde kanıtlar ssler mevcut yetkili biri ilgilenebilirmi altta önemli yerleri kapattım yetkili isterse özelden tamamını atabilirim screnshoot'un 

Adsız.png
Reply

Accepted Solutions
Marked as solution

Benim arkadaşım yaptı ona oldu ama bana olmadı parayı çekti ama hala free gözüküyor. Böyle saçma şey mi olur. Cevap da vermiyorsunuz parayı alıyorsunuz ama cevap verin bence

View solution in original post

13 Replies

aynı sorun bendede var neden acaba ?

Ayni sorun bendede var

a

Bende de var hala çözüm yok mu

bendede aynısı var lanet şirketin yaptığı hataya bakın hemen düzeltilmesi gerek

Bende de aynı sorun var acaba ininalın mi sorunu yoksa spotifyın mi

Bende işlemi tekrarladım 5 tl kadar çekti hala olmadı

Bendede var aynısı gelmedi hala
Marked as solution

Benim arkadaşım yaptı ona oldu ama bana olmadı parayı çekti ama hala free gözüküyor. Böyle saçma şey mi olur. Cevap da vermiyorsunuz parayı alıyorsunuz ama cevap verin bence

Bende parayı çekmiş, normalde maile makbuz atıyorlar ortada makbuz yok birşey yok hala free olarak gözüküyorum.Devam edecekler mi her ay para çekmeye?Neyin nesi bu?

tekrar para çekildi mi hesabınızdan? 1 ay sonra yani?

Ben yeni hesap açtım 0 dan ve ininal kartımla 0,99 a premium üyelik almak istiyorum ama bir türlü olmuyor acaba hangisinde sıkıntı yardımcı olursanız sevinirim

Çözüldü mü?

Suggested posts