2 aylık ödeme alınmış.

2 aylık ödeme alınmış.

yanik_mert

Bu ay nedense iki aylık ödeme almış profil türüm öğrenci spotify'i neden böyle oldu geçen ay parayı çekememişti bu ay para var diye mi kartta böyle yaptı? 

Reply
2 Replies

Jemi

Hey @yanik_mert, help's here.

 

Hope you don't mind us replying in English. It sounds like you were charged twice this month. This can happen for many reasons, and below you'll find possible causes along with what steps you can take:

  • The charge for last month didn't go through at the regular renewal date, so it was postponed to this month, making the charges for last month and this month appear close to each other. Check your receipts page to see how the charges look. 
  • One of the charges are pending and the funds will return to your statement. For more info, talk to your bank.
  • Your Student information became invalid or expired, and you need to renew. Try renewing here.

Hope that helps, and let us know if there's anything else 🙂

badumtss

Örneğin normal premium yenilenme tarihiniz ayın 10'u olsun. Haziran ayının 10'una geldiniz ve Spotify sizden otomatik olarak premiumunuzu uzatmak için ücret kesmeye çalıştı. Fakat ödeme yönteminizde bir sorun olduğundan ücret kesilemedi, ertelendi. Ücret kesilememesine rağmen Spotify premium hesabınız yaklaşık 1 ay boyunca devam eder, bu dönem boyunca sizden ödeme yönteminizi güncellemenizi belirtir. Erteleme tarihinin ne kadar süre olduğunu tam olarak bilmiyorum. Haziran ayının ödemesi alınamadı ve ertelendi, Temmuz ayının 10'unda ayrı bir yenileme ücreti çekilmesi gerektiğinden toplamda ödemeniz gereken ücret iki adet olmuş oldu. Eğer siz ödeme yönteminizi 10 Temmuz'dan önce güncellediyseniz, Spotify sizden hem 10 Haziran'da ödenmesi gereken fakat ödenemeyen ertelenen ücreti kesti, hem de ilerleyen günlerde 10 Temmuz'da ödemeniz gereken ücreti kesti. Durum bu diye tahmin ediyorum.

Suggested posts