Announcements
The Spotify Stars Program: Celebrating Values Week!

Help Wizard

Step 1

NEXT STEP

2 defa ödeme aldı ama üyelik vermedi

Solved!

2 defa ödeme aldı ama üyelik vermedi

3 aylık 0.99 Olan premiumdan buy aldım Parayı çekti ama premium olmadım 2. defa denedim yine Parayı çekti ama premium gelmedi ne yapmalıyım kart ekstresinde 2 kere 0.99 çekilmiş Olarak görünüyor ama bana üyelik gelmedi lütfen ilgilenin bu nasıl bir hata böyle

Screenshot_2016-11-25-23-04-46.png
Reply

Accepted Solutions
Marked as solution

Aynı sıkıntı bende de var üstelik 2 defa denedim ve ikisinde de olmadı. Resmen haksız yere para yiyorsunuz bunun başka bi açıklaması olamaz. Bir daha da denemem uygulamayı da silicem bu nasıl bir saçmalık ya.

View solution in original post

Marked as solution

ayni problem bende de var ancak bende birden fazla kez para cekti diye gosteriyor 2TL cekmis ama uyelik yok yardim bekliyorum sikayetciyim!!!

View solution in original post

Adsız.png
29 Replies

Aynı sıkıntı bende de var bir sonuç alabildiniz mi

aynı sorun bende de var bunun çözümünü hemen bulun gerçekten yeter

bende de aynı sorun.ögrenci 7 TL olan premium dan almaya çalıştım sheerID onaylamadı premium gelmedi ancak 2 kere 7TL çekildi benden ve geri de ödenmedi! Spotify yardım et!

aynen bende 1 tl ye 3 aylık aldım ilk denemede yapamadım sandım 2.yi denedim 2 tl almış toplamda ama hala premium üyelik yok ne yapmamamız lazım ya

Screenshot_1.png

Aynı sıkıntıyı ben de yaşadım. 2 defa para çekildi ancak hala free kullanıcı olarak görünüyor. Üstelik makbuz kısmında da yaptığım ödeme görülmüyor. Banka kayıtlarını sakladım. Bir an önce bu soruna çözüm bulunmalı 

aynı sorun bende de var bankadan çekmesine rağmen premıum olmadı.

aynı sorun bende de var banka hesabını kontrol etmedim 6-7 defa çekmiş fark edene kadar

Kardeş yeter artık param gitti bi de üstüne premium verilmedi napıyosunuz siz ya? Bu ne biçim birşey insan evlatları yardım edin!

Aynı sorun banada oldu hesabımdan 0.99 çekildi premium gelmedi artık düzelicekmi bu sorun?

bende de aynı sorun var çözüm için ne yapmamız gerekiyor

Marked as solution

Aynı sıkıntı bende de var üstelik 2 defa denedim ve ikisinde de olmadı. Resmen haksız yere para yiyorsunuz bunun başka bi açıklaması olamaz. Bir daha da denemem uygulamayı da silicem bu nasıl bir saçmalık ya.

Aynı şey benim de başıma geldi. 2 kere 0.99 tl çekildi ama 1 tane premium üyelik yapıldı. Diğer üyelik free kaldı. para yiyorlar

Bende de aynı sorun oldu inatla düzeltmiyor adamlar bi takın artık bizi isterseniz para emiciler sizi . Parayı alıp üyeliği neden vermiyonuz bu yaptığınız kul hakkı

yardımcı olabilir misiniz? para hesabımdan çekildi ama üyelik gelmedi.

Benide kazıkladılar.2 kere para çekti para kendilerine iletilmiş ama bana onay falan gelmedi ayrıca premium falanda vermediler

Aynı şekilde,  bir öğrenci olarak  SheerID i geçemedim ve bu işlemi 2 kere denedikten sonra, kartımdan 2 adet 6.99 tl lik ödeme alındı ama hesabımın hala free olduğunu gördüm 

Aynı sorun bende de var 

Sadece benim basima geldi dedim ama sade bana gelmemis anlasilan. Para cekildi sheerdid onayiyla 6.99 odememi aldi sonra hala paranizi kartta  cekmedik dendi ama baktigimda cekilmisti. Cozum istiyorum.

Hala devam ediyor. Cozebilen var mi?

Suggested posts