Announcements
The Spotify Stars Program: Celebrating Values Week!

Help Wizard

Step 1

NEXT STEP

2 defa ödeme aldı ama üyelik vermedi

Solved!

2 defa ödeme aldı ama üyelik vermedi

3 aylık 0.99 Olan premiumdan buy aldım Parayı çekti ama premium olmadım 2. defa denedim yine Parayı çekti ama premium gelmedi ne yapmalıyım kart ekstresinde 2 kere 0.99 çekilmiş Olarak görünüyor ama bana üyelik gelmedi lütfen ilgilenin bu nasıl bir hata böyle

Screenshot_2016-11-25-23-04-46.png
Reply
29 Replies
Marked as solution

ayni problem bende de var ancak bende birden fazla kez para cekti diye gosteriyor 2TL cekmis ama uyelik yok yardim bekliyorum sikayetciyim!!!

Adsız.png

Cozuldu mu arkadaslar, bende de ayni sorun var

Ya az once uye olayim dedim iki kez denedim parayi cekti ama uyelik vermedi?!?

Para hesabimdan cekildi ama premium gelmedi 

Screenshot_20171230-150735.png

SORUN COZULDU . ODEME ZATEN PROVIZYONDA BEKLIYO. YONERGELERI TAM IZLEDIKTEN SONRA SHEERID YE DOKUMAN YUKLUYOSUN 1 GUN ICINDE ONUN ONAYI GELIYO

MAIL YOLUYLA SORULAIRNIZA DA CEVAP VERIYOLAR

Aynı sorun bende de oldu hesabımdan 6,99 çekmiş ama Sheerid yönlendirdi ve premium üyelik vermedi. Nasıl çözümlenecek?

Bir sonuç alabildin mi ben de aynı sorunu yaşadım 

Merhaba

öncelikle support@spotify.com ile iletişime geçtiniz mi ? Normalde sheerid ye yönlendirmeden önce sizden ödemeyi alıyor ancak provizyonda bekletiyor eğer sheerid den onay gelmez ise size iadeyi gerçekleştiriyor. Bende bu şekilde oldu. Tüm sorularınızı mail yoluyla yazın mutlaka cewaplıyorlar

Üyeliğim için ödeme yaptım hesabım hala free düzeltilmesini bekliyorum yada geri ödeme yapın 

4e74e092-5ace-4456-b1c5-784cdab836b1.jpg

@BlackWaRz wrote:

3 aylık 0.99 Olan premiumdan aldım  Parayı çekti ama premium olmadı bana üyelik gelmedi

Suggested posts