Help Wizard

Step 1

NEXT STEP

Hesabımdan para çekildi

Hesabımdan para çekildi

Birkaç dakika önce öğrenci indiriminden faydalanabilmek amacıyla sırasıyla uygulanması gereken tüm aşamaları uyguladım, ve bana doğrulandığı takdirde bir e-mail yollanacağı beyan edildi ancak bahsi geçen e-mail gelmeden ve doğrulanmadan ücret tahsis edildi. Destek beklemekteyim
Reply
4 Replies

Hey @MelihCanYoldaş

Hope you don't mind if we reply in English, but we also have Turkish support via email here.

If you received a charge and still can't see the Premium features, the best thing to do is get in contact with the support team as mentioned above.

Let us know how it goes.

Birkaç dakika önce öğrenci indiriminden faydalanabilmek amacıyla sırasıyla uygulanması gereken tüm aşamaları uyguladım, ve bana doğrulandığı takdirde bir e-mail yollanacağı beyan edildi ancak bahsi geçen e-mail gelmeden ve doğrulanmadan ücret tahsis edildi. Destek beklemekteyim

I opened Spotify student account on 26.08.2017. I paid an extra 6.99 TL for 3 times. I want  the extra pained money.

spotfy.JPG

İlginiz ve alakanızdan ötürü sizlere teşekkür ederim. Tarafıma ekstradan alınan ücret iade edilmiştir. Spotify Destek ekibine teşekkürlerimi iletmekteyim. 

Suggested posts