Help Wizard

Step 1

NEXT STEP

Premium alamıyorum

Premium alamıyorum

Premium almak için Spotify hesabı açtım iki arkadaşım da rica etti onlar da kendi hesaplarını verdiler onlar için premium alacaktım. Önce arkadaşın hesabını yaptım ve başarıyla oldu. Elimde ekran görüntüsü mevcut. Telefonuma bankadan cekildigine dair mesaj geldi. Sonra diğer arkadaşın hesabını yapmaya çalışınca daha önce bu kampanyadan yararlanmışşın tarzı bi uyari geldi. İptale bastım yönlendirme istemedim ve 2 dakika sonra ardından arda 4 mesaj geldi çekildiğine dair paranın. Sonra kendi hesabımı yapmaya çalıştım ve tekrardan ayni hatayı aldım ve yine mesaj geldi çekildiğine dair. Tekrar denedim ve aynı hata tekrar mesaj geldi çekildiğine dair. Toplamda en az 6 mesaj geldi 5 ini sildim yanlışlıkla sadece bir tanesi var elimde gerekirse bankamla iletişime geçip onların da belgesini alabilirim. Sonuç olarak elimde bir premium hesap ve 6tane ücreti ödenmiş hesap özeti var. Ne yapacam yardım edin
IMG_20161228_003705.jpg
Screenshot_2016-12-28-00-35-11.png
Screenshot_2016-12-28-00-11-14.png
Reply
1 Reply

Spotify premium alacaktım daha önce aile heaabımız vardı.öğrenci paketi almak istedim aylık 7 tl. Kredi kartı bilgilerimi girdim daha sonra benden üniversite okul bilgilerimi istedi ama ben lise öğrencisi olduğum için giremedim ve iptal ettim. Ama parayı çekmişti ve tekrar para yatmadı ne yapmam lazım ?

Suggested posts