Announcements

Kendi kendine kapanıyor

Reply

Kendi kendine kapanıyor

Selinbicer
Newbie
Spotify yaklasik 5 aydır abone olarak kullaniyorum. Daha önce olmayan bisey olmaya başladı. Kendi kendine programı kapatıyor. Müzik açıyorum. Tuş kilitliyorum herhangi bi uygulama acık degil fakat kapatıyo ve üst üste yapıyor.
10 Replies

Re: Kendi kendine kapanıyor

BerkayIpek
Newbie
Lanet bir durum ya.

ergulars
Newbie
evet bugunde benim basima geldi sorun neyse artik bir turlu duzelmedi

yaksoy
Casual Listener

Bende de bu gün yapmaya başladı bunu. Sürekli kapatıp tekrar açıyor 😞 Bilgi verebilecek biri yok mu??

Memopa
Newbie
Bende de var. Sadece evin wifi sinde yapıyor. Mobil veride yada başka wifi lerde yapmıyor. Bi anlam veremedim.

Mhmtfth
Newbie
Aynı sorun bende de var sorunu bildirecek kimse yok popüler oldukca çekilmez oldu

yaksoy
Casual Listener
Programı kaldırıp tekrar kurunca düzeldi arkadaşlar. Denemenizi tavsiye ederim.

mercanyuksek
Casual Listener
Silip geri yükleyince ben de düzelmedi başka çözüm önerisi var mı?

kalibre54
Casual Listener

Bende daha beter bir durum oluşmaya başladı. Bilgisayarda çalarken direk kapanıyor hatta kendini bilgisayardan kaldırıyor

Kağan2952
Newbie
Uygulamada hiç bir sorun yokken bi anda açılmaması durumu oluştu tıklıyorum açılıyo an ekranı geliyo ve hemen kapanıyor ne bir şeye tıklayabiliyorum nede bu sorunu çözebiliyorum silip tekrar yükledim olmadı hesabımı girdiğim an kapanmaya başladı

mercanyuksek
Casual Listener
Arkadaşlar sorunumu çözdüm telefon kendi kendine tasarruf olsun diye bir anda uygulamaları kapatıyormuş. (Teknosa Preo P2). Spotify'ı beyaz listeye ekledim her şeyi kapatıyor yine ama Spotify açık kalıyor.
Screenshot_2017-05-05-10-35-26.png
SUGGESTED POSTS