Announcements
The Spotify Stars Program: Celebrating Values Week!

Help Wizard

Step 1

NEXT STEP

Premium üye için Bu şarkı kullanılamıyor hatası

Solved!

Premium üye için Bu şarkı kullanılamıyor hatası

Premium üyeyim. Daha önceleri bilgisayarımdan spotify kullanabiliyordum ancak şu an telefonumda kullanabiliyorum başka bilgisayarlarda da kullanabiliyorum bir tek kendi bilgisayarımda kullanamıyorum. Bu şarkı kullanılamıyor dosya bilgisayarında varsa aktarabilirsin uyarısı veriyor. Premium olduğum için yüksek kalitede dinle seçeneğini kapatma çözümü de işe yaramadı. kaç defa silip tekrar yükledim yine olmadı. Dns ayarlarını yapabildiğim kadar değiştirdim o da işe yaramadı ne yapılabilir?

Reply

Accepted Solutions
Marked as solution

http://upgrade.spotify.com/upgrade/client/win32-x86/spotify_installer-1.0.7.157.g2a6526f9-88.exe bu linki indirip kurun, birisi dedi ki, indirdikten sonra kulaklık takip sarkyi açın sonra kulakligi çıkarın oluyor bende oldu ama kulaklık kısmı şart mı emin değilim 🙂 muhtemel linki yüklemek yeterli olacaktir

View solution in original post

8 Replies

merhaba bi çözüm bulabildiniz mi? aynı sorun bende de var

Marked as solution

http://upgrade.spotify.com/upgrade/client/win32-x86/spotify_installer-1.0.7.157.g2a6526f9-88.exe bu linki indirip kurun, birisi dedi ki, indirdikten sonra kulaklık takip sarkyi açın sonra kulakligi çıkarın oluyor bende oldu ama kulaklık kısmı şart mı emin değilim 🙂 muhtemel linki yüklemek yeterli olacaktir

teşekkür ederim gerçekten! sonunda bu işe yaradı. 

ne yazık ki bu yöntemi denemiş olmama rağmen sorun devam ediyor. başka bir çözüm yolu var mı

Bende de işe yaramadı maalesef

Eğer Harici Bir Ses Kartı Kullanıyorsanız Onun Çalışmama Gibi Bi Durumu Olduğunda Veriyor Bu Hatayı Yani 3.5mm jack'ı Çıkarıp takın ve youtube gibi bi yerden bişey dinleyin eğer ses geliyorsa spotfy'ı kapatıp açın ve Sorun Düzelecektir Diye Umuyorum

cozumu yabanci bir sitede buldum, bende ise yaradi umarim sizlerde de ise yarayacaktir;

pc de hizmetler bolumune girin ( denetim masasi / sistem ve guvenlik / yonetimsel araclar / hizmetler ) girdikten sonra windows ses bitis noktasi olusturucu yu bulun sol menude hizmeti yeniden baslat a tikliyorsunuz.. islem bu kadar simdi rahat rahat muziklerinizi dinleyebilirsiniz.

Tek çare bu teşekkürler

Suggested posts