Premium üye için Bu şarkı kullanılamıyor hatası

Solved!
Reply
Highlighted

Premium üye için Bu şarkı kullanılamıyor hatası

Casual Listener

Premium üyeyim. Daha önceleri bilgisayarımdan spotify kullanabiliyordum ancak şu an telefonumda kullanabiliyorum başka bilgisayarlarda da kullanabiliyorum bir tek kendi bilgisayarımda kullanamıyorum. Bu şarkı kullanılamıyor dosya bilgisayarında varsa aktarabilirsin uyarısı veriyor. Premium olduğum için yüksek kalitede dinle seçeneğini kapatma çözümü de işe yaramadı. kaç defa silip tekrar yükledim yine olmadı. Dns ayarlarını yapabildiğim kadar değiştirdim o da işe yaramadı ne yapılabilir?

1 ACCEPTED SOLUTION

Accepted Solutions
Highlighted
Solution!

Re: Premium üye için Bu şarkı kullanılamıyor hatası

Casual Listener
http://upgrade.spotify.com/upgrade/client/win32-x86/spotify_installer-1.0.7.157.g2a6526f9-88.exe bu linki indirip kurun, birisi dedi ki, indirdikten sonra kulaklık takip sarkyi açın sonra kulakligi çıkarın oluyor bende oldu ama kulaklık kısmı şart mı emin değilim 🙂 muhtemel linki yüklemek yeterli olacaktir

View solution in original post

8 Replies
Highlighted

Casual Listener

merhaba bi çözüm bulabildiniz mi? aynı sorun bende de var

Highlighted
Solution!

Casual Listener
http://upgrade.spotify.com/upgrade/client/win32-x86/spotify_installer-1.0.7.157.g2a6526f9-88.exe bu linki indirip kurun, birisi dedi ki, indirdikten sonra kulaklık takip sarkyi açın sonra kulakligi çıkarın oluyor bende oldu ama kulaklık kısmı şart mı emin değilim 🙂 muhtemel linki yüklemek yeterli olacaktir

View solution in original post

Highlighted

Casual Listener

teşekkür ederim gerçekten! sonunda bu işe yaradı. 

Highlighted

Newbie

ne yazık ki bu yöntemi denemiş olmama rağmen sorun devam ediyor. başka bir çözüm yolu var mı

Highlighted

Newbie

Bende de işe yaramadı maalesef

Highlighted

Newbie

Eğer Harici Bir Ses Kartı Kullanıyorsanız Onun Çalışmama Gibi Bi Durumu Olduğunda Veriyor Bu Hatayı Yani 3.5mm jack'ı Çıkarıp takın ve youtube gibi bi yerden bişey dinleyin eğer ses geliyorsa spotfy'ı kapatıp açın ve Sorun Düzelecektir Diye Umuyorum

Highlighted

Re: Premium uye icin Bu sarki kullanilamiyor hatasi

Newbie

cozumu yabanci bir sitede buldum, bende ise yaradi umarim sizlerde de ise yarayacaktir;

pc de hizmetler bolumune girin ( denetim masasi / sistem ve guvenlik / yonetimsel araclar / hizmetler ) girdikten sonra windows ses bitis noktasi olusturucu yu bulun sol menude hizmeti yeniden baslat a tikliyorsunuz.. islem bu kadar simdi rahat rahat muziklerinizi dinleyebilirsiniz.

Highlighted

Re: Premium uye icin Bu sarki kullanilamiyor hatasi

Newbie

Tek çare bu teşekkürler

SUGGESTED POSTS