Bu Çalma Listesi Boş

Solved!
Reply

Bu Çalma Listesi Boş

Karanlık-Ates
Casual Listener

Plan

Free/Premium

Country

Turkey

Device

No

Operating System

(Windows 7)

My Question or Issue

Bu çalma listesi boş diyor. (Önceden böyle bir sorunum yoktu fakat sonralardan olmaya başladı.)  Spotify'i sildim ve yükledim, güncel sürümünü.(Tam 6 kez) Bütün oluşturduğum çalma listelerim olsun, başkalarının oluşturduğu çalma listeleri olsun hepsinde "bu çalma listesi boş" hatasını alıyorum. Spotify'nin C diskin de bulunan local'den geçmişi sildim ve yine olmadı. Bu sorunu bedava sürümde olan arkadaşlarım, ücretli üyeliği olan arkadaşlarım ve ben bu sorunu yaşamaktayım. İyi ki de para vererek ücretli üyeliğe geçmek gibi birşey yapmadım. Spotify'nin destek ekibi bilindik çözümlerle karşımıza gelerek ve bizlere Spotify'i sil yükle ve benzeri cevaplarla gelerek, sorunlarının kaynaklarını kendilerin de aramayarak bizim canımızı çok sıkıyorlar bununla kalmayıp insanı deli ediyorlar. Lütfen klişe çözümlerle karşımıza gelmeyin. Bu gibi sorunları çözmek de ilk önce kendinizin kodladığı uygulama da hatalarınızı arayınız lütfen. Teşekkür ederim.Bu çalma listesi boşBu çalma listesi boş

1 ACCEPTED SOLUTION
Solution!

Karanlık-Ates
Casual Listener

@BeratKayrak , @tarikakman

Sorunun çözümünü buldum ben de ve bir kaç(premium üyelikli) arkadaşım da işe yaradı. Spotify'nin eski sürümü olan yani şu linkte ki: https://spotify.tr.uptodown.com/windows/download/1751832 Spotify'i indirin ve kurun. Kurduğunuz da Zaten Spotify yüklü değiştirmek istiyor musunuz der ise evet deyin bu kadar. Şöyle bir sorun oluşuyor bunu yaptıktan sonra şöyle ki bilgisayarı her açtığınız da ya da Spotify'i kapatıp her açtığınız da o linkte ki Spotify'i kurmanız gerekiyor yani aynı işlemleri tekrar yapmanız gerek. Spotify'i her açtığında isminin yanında mavi bir nokta çıkar orada ki ok işaretine bastığınız da güncelleme yapın der ona tıklamayın sakın ve yine o linkte ki Spotify'i açtığınız da eğer 2 kere yükleme yapıyorsa bilin ki yeni sürümü yüklüyor ve sizler de Spotify'i kapatın, eski sürümü yükleyin düzeliyor.

Not: Eski sürümün yüklendiğini anlamak için isminizin yanında mavi bir nokta çıkar yeni güncelleme var diye.

View solution in original post

11 Replies
SUGGESTED POSTS