Announcements
The Spotify Stars Program: Celebrating Values Week!

Help Wizard

Step 1

NEXT STEP

Bu Çalma Listesi Boş

Solved!

Bu Çalma Listesi Boş

Plan

Free/Premium

Country

Turkey

Device

No

Operating System

(Windows 7)

My Question or Issue

Bu çalma listesi boş diyor. (Önceden böyle bir sorunum yoktu fakat sonralardan olmaya başladı.)  Spotify'i sildim ve yükledim, güncel sürümünü.(Tam 6 kez) Bütün oluşturduğum çalma listelerim olsun, başkalarının oluşturduğu çalma listeleri olsun hepsinde "bu çalma listesi boş" hatasını alıyorum. Spotify'nin C diskin de bulunan local'den geçmişi sildim ve yine olmadı. Bu sorunu bedava sürümde olan arkadaşlarım, ücretli üyeliği olan arkadaşlarım ve ben bu sorunu yaşamaktayım. İyi ki de para vererek ücretli üyeliğe geçmek gibi birşey yapmadım. Spotify'nin destek ekibi bilindik çözümlerle karşımıza gelerek ve bizlere Spotify'i sil yükle ve benzeri cevaplarla gelerek, sorunlarının kaynaklarını kendilerin de aramayarak bizim canımızı çok sıkıyorlar bununla kalmayıp insanı deli ediyorlar. Lütfen klişe çözümlerle karşımıza gelmeyin. Bu gibi sorunları çözmek de ilk önce kendinizin kodladığı uygulama da hatalarınızı arayınız lütfen. Teşekkür ederim.Bu çalma listesi boşBu çalma listesi boş

Reply

Accepted Solutions
Marked as solution

@BeratKayrak , @tarikakman

Sorunun çözümünü buldum ben de ve bir kaç(premium üyelikli) arkadaşım da işe yaradı. Spotify'nin eski sürümü olan yani şu linkte ki: https://spotify.tr.uptodown.com/windows/download/1751832 Spotify'i indirin ve kurun. Kurduğunuz da Zaten Spotify yüklü değiştirmek istiyor musunuz der ise evet deyin bu kadar. Şöyle bir sorun oluşuyor bunu yaptıktan sonra şöyle ki bilgisayarı her açtığınız da ya da Spotify'i kapatıp her açtığınız da o linkte ki Spotify'i kurmanız gerekiyor yani aynı işlemleri tekrar yapmanız gerek. Spotify'i her açtığında isminin yanında mavi bir nokta çıkar orada ki ok işaretine bastığınız da güncelleme yapın der ona tıklamayın sakın ve yine o linkte ki Spotify'i açtığınız da eğer 2 kere yükleme yapıyorsa bilin ki yeni sürümü yüklüyor ve sizler de Spotify'i kapatın, eski sürümü yükleyin düzeliyor.

Not: Eski sürümün yüklendiğini anlamak için isminizin yanında mavi bir nokta çıkar yeni güncelleme var diye.

View solution in original post

11 Replies

Aynı problem bende de var telefonda sıkıntısız dinliyorum bilgisarım da hiçbir müzik çalmıyor.

Aynı sorun bende de var. Anladığım kadarıyla masaüstü uygulaması internete bağlanmakta sorun yaşıyor. Çünkü radyolara bağlanmak istediğimde ekranda sadece "hata" yazısıyla karşılaşıyorum. Anlayamadığım nokta, sorunsuz bir şekilde uygulamaya giriyor, çalma listelerime ulaşıyorum fakat çalmak istediğimde "çalma listesi boş" diyor. Hem kendi çalma listelerim için, hem de Spotify' ın oluşturdukları için. Spotify'ın resmi sitesindeki Türkçe, İngilizce bütün yardım kaynaklarına baktım, denedim. Hiçbirisi benim sorunuma çözüm getirecek öneriler değildi. Benimle aynı sorunu yaşayan insanlarla iletişime geçmek için konuyla alakalı yerli - yabancı forum sitelerine de baktım ama hala bir sonuç elde edebilmiş değilim. İşin üzücü tarafı, hesabım premium değilken bu sorun yoktu. Premiuma geçince uygulama mobilde çalışmasına rağmen masaüstünde çalışmamaya başladı. 

Uygulamayı defalarca kez farklı internet bağlantılarıyla açmayı denedim; silip yeniden yükledim; farklı platformlardaki hesaplardan çıkış yapıp tekrar girdim. 

Premiumdan vazgeçmek istemiyorum ama sorunu çözemezsem  sırf mobil için daha fazla premium hesap kullanmanın da anlamı pek yok.

Eğer yetkili bir burayı görüp sorunumu çözmeme yardımcı olursa çok minnettar kalacağım.

Teşekkürler.

Adsız.png
Adsız1.png
Adsız2.png

Hey @Karanlik-Ates@BeratKayrak and @tarikakman,

Thanks for getting in touch! Hope it's okay if we reply in English.

We are aware of an issue with the app where some playlists appear empty. Feel free to contribute in this topic where we gather information from affected users and keep everybody up-to-date. We'll get this sorted as soon as possible.

Sorry for the inconvenience. Let us know if you have further questions.

Have a nice day!

Arkadaşlar internette hiç bir şekilde çözüm yok bende kendim bir çözüm yolu buldum 

öcelikle C:\Windows\System32\drivers\etc bilgisayarınızda buraya gidik "hosts" dosyasını siliyorsunuz sonrada size verdiğim host dosyasını atıyorsunuz unutmayın bunu spotify kapalıyken yapıyorsunuz ve açıp rahatınıza bakıyorsunuz...

DOSYANIN LINKI:

https://drive.google.com/open?id=1r4jiaWuEUe47AsAbUxSqZU-Vg6jP80Vi

Harikasın dostum, çok teşekkürler 🙂

Önemli Değil Dostum 🙂 

Please Dont Search Answer For Her Problem. I Find 😄

Good Works...

-RâmcHo

Dostum Çözümü Paylaştım İstersen Dene...

Marked as solution

@BeratKayrak , @tarikakman

Sorunun çözümünü buldum ben de ve bir kaç(premium üyelikli) arkadaşım da işe yaradı. Spotify'nin eski sürümü olan yani şu linkte ki: https://spotify.tr.uptodown.com/windows/download/1751832 Spotify'i indirin ve kurun. Kurduğunuz da Zaten Spotify yüklü değiştirmek istiyor musunuz der ise evet deyin bu kadar. Şöyle bir sorun oluşuyor bunu yaptıktan sonra şöyle ki bilgisayarı her açtığınız da ya da Spotify'i kapatıp her açtığınız da o linkte ki Spotify'i kurmanız gerekiyor yani aynı işlemleri tekrar yapmanız gerek. Spotify'i her açtığında isminin yanında mavi bir nokta çıkar orada ki ok işaretine bastığınız da güncelleme yapın der ona tıklamayın sakın ve yine o linkte ki Spotify'i açtığınız da eğer 2 kere yükleme yapıyorsa bilin ki yeni sürümü yüklüyor ve sizler de Spotify'i kapatın, eski sürümü yükleyin düzeliyor.

Not: Eski sürümün yüklendiğini anlamak için isminizin yanında mavi bir nokta çıkar yeni güncelleme var diye.

@RâmcHo

Teşekkürler 🙂

Ben de sorunu çözdüm son yorumum da var ama senin yanıtından sonra benim çözümüm alternatif olarak kaldı 🙂

Çok teşekkürler.

Suggested posts