Help Wizard

Step 1

NEXT STEP

Öğrenci indirimi ödeme sorunu

Solved!

Öğrenci indirimi ödeme sorunu

Dün öğrenci indirimi için kart bilgilerini girdim ve öğrenci bilgilerini gireceğimiz sayfaya geldim. Yurt kartımın fotoğrafını çekmek için sayfayı kapadım ve spotifyın karttan para çekmediğini düşünerek kart bilgilerimi en baştan girdim ancak hata verdi. İnternet geçmişinden öğrenci bilgilerimi girdiğim sayfayı tekrardan açtım ve Türkiyedeki Üniversiteler çıkmadı. Burdaki ilk sorun spotifyın ben işlemi bitirmeden parayı çekmiş olması, ikinci sorun ise Türkiyedeki Üniversitelerin gözükmemesi. Topluluktakiler mi yardımcı olur spotify çalışanları mı yardımcı olur bilmem ama birileri yardımcı olursa sevinirim .

spoti.png
spoti üni.png
Reply
122 Replies

Merhaba, sorununuz nasil cozuldu acaba? Ya da cozuldu mu? Su anda ben de ayni sorunu yasamaktayim

2018-03-14.png

Sorun cozulmedi arkadaslar. Gelen mail otomatik mesaj. Paralar geri gelmeyecek arkadaslar soguk su icebilirsiniz. Gelen mesajda paraniz cekilmedi beklemede vs diyor. Bunlar insanlari kandiriyor. Ben banka kartim ile odeme yaptim ve para hesabimdan cekildi. Listede bulgaristan universitesi olmadigi icin vazgectim. Bunu tekrar tekrar beyan etmeme ragmen spotify yetkilileri zerre kadar onemsemeyerek bana otomatik mesaji 2 kere gonderdiler. Biz hakki ile bir hizmet satin almak istiyoruz crack kullanarak emek hirsizligi yapmiyoruz. Ancak spotify bizi iplemeyerek bu tur gecistirme yapiyor. Gelen mailde cocuk kandirir gibi, paraniz paha cekilmedi bizde degil zaten paraniz beklemede 48 saat icerisinde de geri gelebilir 1 ay sonra da gelebilir seklinde mail geldi saka gibi. Ogrenci teyitinden once para cekilmesi olamaz diyorum bana ayni mailo gonderiyorlar. Hatanizi kabul ederek daha uygun dil ile soyleseniz sorun olmayacak zaten. Cekilen paralar icin 1 ay hediye verseniz de sorun olmayacak zaten

Ogrenci indirimi sorunu var parasini odedim ama hala premium degilim yardim edin

Bende de ayni sorun var 

Screenshot_2018-03-16-17-29-17.png

Dpstum ben sorunu cozdum bilgisayar uzerinden mailini acip google tarayicisindan linke tikla telefondan olunca boyle geliyor.

Bilgisayar uzerinden yapildiginda da degisiklik olmadi ne yazik ki

Bende de iki kez para cekildi hesap hala free

Bende buna benzer sorun yaşamıştım. Uyeligim olmamasina ragmen 6.99TL kesildi. 

Bankama mail attım attığım mailde ; ödemeyi iptal etmeme rağmen ödeme alındığını , paranın beklemede olduğunu , iade edilmesi gerektiğini söyledim. Çok geçmeden cevap gelerek paramın hesabıma 14 gün içerisinde iade edileceğini söylediler. Umarım geri iade alırım. Sizde bankanıza başvurabilirsiniz. Muhtemelen bu para spotifya bile ukaşmıyor. Profildeki makbuzlarda böyle bir ödeme yok çünkü.

Benden hem iki kez ödeme alındı hem de premium verilmedi ne yapmam gerekiyor?

Adsız.png

Premium için onay bekliyordum ama o sıra parayı hesabımdan tahsil etmiş ve hesabım premium a yükseltilmedi!!!Herkes aynı sorunu yaşıyor bir çözüm bulun artık!!!

Arkadaşlar daha önce belirtmiştim bankanıza başvurun diye. Bankanıza ödemenin iptal olması gerektiğini söyleyin , paranın geri iadesini talep edin. Çok geçmeden cevap gelecektir. 14 gün içerisinde de paranız geri gelecek. Benden de premium olmama rağmen para çekilmişti. Paramı geri aldım.

20180401_130506.jpg

Meraba öğrenci indirimi icin spotify a ödeme yaptım.ama ne premium oldum ne de sherrID den mail aldım.paramı geri istemiyorum sadece oğrenci spotifyndan yararlanmak istiyorum çözümü 2 haftadır bulamadım.yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba bende öğrenciyim.premium hesaba geçmek için dün başvurdum. Bugun onaylandı ve hesabımdan 3 kez para çekilmiş buna rağmen premium hesapta değilim 

Aynı sorun bende de oldu.Öğrenci tarifesine geçiş yapayım dedim(bu arada lise 2. sınıf öğrencisiyim) ancak bana da sms yoluyla gelen mesajı girdiğimde param çekildi ve karşıma üniversite seçme kısmı geldi.Bende paramın iade edilmesini arz ediyorum...

Screenshot_2018-04-07-14-17-08.png

Öğrenci Premium kart bilgilerimi girdim ödeme işlem bitmeden alınmayacak yazdı.İşlem 

yapmadım ve kartımdan para çekildi böyle saçmalık olamaz.Yardım ederseniz sevinirim.

3 gün önce öğrenci belgemi fotoğraflayarak gönderdim teyit edilmeden ödeme alınmayacaktır dedi ama hem ücret benden alındı hem de 3 gün geçmesine rağmen premium uyelik alamadım.

IMG_20180410_203135.png

Ben bilmiyordum lise öğrencisi olmadığını spotify paramı çekti ve ben paramı nasıl iade alırım en kısa zamanda gereğinin yapılmasını rica ediyorum!

Screenshot_2018-04-17-22-18-07.png

Öğrenci indirimden yararlanmak için kart bilgilerimi girdim sonra mesaj geldi henüz para alınmadı diye öğrenci sayfasına geldim begle işte onu ayarlarken sayfa kapanmış ancak para tahsil edildi ve şuan hesabım halen free biri bana yardımcı olabilir mi makbuzlarda bile görünmüyor sadece hesabımdan çekildiğini görüyorum

Screenshot_2018-04-21-20-18-12-111_com.google.android.apps.docs.png

ben de yanlış belgeyi gönderdim dedim kabul etmezler ama parayı çekmişler fakat premium değilim nedendir sizce ? Elimde dekont var

Parayı alabildin mi ?

İlk ödemem onaylanmadı bu yüzden para iadesi olacağını söylediler. Onaylanmayan ödemeler tekrar hesaba yatırılıyormuş bosa gitmiyor yani. İkinci ödemem onaylandı şuan premium kullanıyorum. İlkinde öğrenci belgesini gönderemedim o yüzden sorun yaşadım.

Suggested posts