ÖĞRENCİ İNDİRİMİ ÖDEME SORUNU

Reply

ÖĞRENCİ İNDİRİMİ ÖDEME SORUNU

Avienox
Casual Listener
13 Mayıs 2017 tarihinde Spotify Öğrenci İndirime katıldım. Kayıt olurken para çekilmeyeceği söyleniyordu ama çekildi. Kayıt olduktan sonra SheerID'den e-posta geldi "Durumunuz doğrulandı!" şeklinde. Fakat birinci sorun karttan para çekilmeyeceği söylendiği halde 6.99 TL çekilmesi, ikinci sorun ise SheerID'den gelen e-postadaki "SATIN ALMAYI TAMAMLA" butonundan sonra ödemenin yapılmayıp hata vermesi.. Premium yapmayacaksanız neden 6.99 TL'yi çekiyorsunuz?
20170520_181441.png
Screenshot_20170520-181900.png
Screenshot_20170520-182301.jpg
5 Replies

Re: ÖĞRENCİ İNDİRİMİ ÖDEME SORUNU

snbrke
Newbie

Aynı sorun bende de var. Öğrenci indirimi için başvurdum fakat lise öğrencisi olduğum için yararlanamadım. Ama karttan para çekildi.İki gün içinde geri gelir dendiği halde gelmedi. 

spo.png
spoti.png

dryklg
Casual Listener

öğrenci indirimi için işlemi tamamlamama rağmen ödemesini aldılar hesabımdan nereyle iletişime geçebilirim acaba durumun düzeltilmesi için 

hbyzfa
Newbie

Bana gelen satın almayı tamamla mailini yanlışlıkla sildim galiba. Tamamlamanın baakabyolu var mı??

Raqel55
Newbie

aynı sorunu bende yaşadım ödememi geri istiyorum. 50ABE709-C474-4735-8F6C-E4A0E8D8A4D0.jpeg

Refikberk
Newbie

Aynı şekilde benimkindende para kesildi bu kadar iyi bir müzik programının böyle yapıcanı tahmin etmezdim.

Screenshot_2017-10-31-16-28-24.png
SUGGESTED POSTS