Announcements
The Spotify Stars Program: Celebrating Values Week!

Help Wizard

Step 1

NEXT STEP

Öğrenci indirimi ödeme sorunu

Solved!

Öğrenci indirimi ödeme sorunu

Dün öğrenci indirimi için kart bilgilerini girdim ve öğrenci bilgilerini gireceğimiz sayfaya geldim. Yurt kartımın fotoğrafını çekmek için sayfayı kapadım ve spotifyın karttan para çekmediğini düşünerek kart bilgilerimi en baştan girdim ancak hata verdi. İnternet geçmişinden öğrenci bilgilerimi girdiğim sayfayı tekrardan açtım ve Türkiyedeki Üniversiteler çıkmadı. Burdaki ilk sorun spotifyın ben işlemi bitirmeden parayı çekmiş olması, ikinci sorun ise Türkiyedeki Üniversitelerin gözükmemesi. Topluluktakiler mi yardımcı olur spotify çalışanları mı yardımcı olur bilmem ama birileri yardımcı olursa sevinirim .

spoti.png
spoti üni.png
Reply
122 Replies

Öğrenci paketlerine bakmak istedim öğrencide değilim hesaptan parayı çekti ama premium yapmadı ücret iadesi istiyorum 

Aynısı bende de var ama ben ortaokul öğrencisiyim liseye bu sene geçeceğim ve 6,99’umu geri almak istiyorum ne yapmalıyım?

İninal kartımla 3ay-0.99 TL paketinden almaya çalışıyorum , telefonuma gelen kodu giriyorum ancak girdikten sonra beni ödeme sayfasına geri atıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Suggested posts