Announcements

Help Wizard

Step 1

NEXT STEP

Spotify Türkiye Öğrenci İndirimi Sorunu

Spotify Türkiye Öğrenci İndirimi Sorunu

Spotify'dan öğrenci indirimi için ödeme yaptıktan sonra okul bilgilerni falan girdim. İki gün önce de öğrenci olduğunuz doğrulanmıştır ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz şeklinde bir e-mail aldım. 20.04.2017 tarihinde 6.99 TL'lik ödeme işlemini zaten gerçekleştirmiştim. Spotify'ın buna rağmen ücret talep ediyo olması ve kimsenin maillerime cevap vermiyo olması bosvermişlik değilse hırsızlıktır. Konuyla alakalı bir diğer başlığım:

https://community.spotify.com/t5/Premium-for-Family-Student/%C3%96%C4%9Frenci-indirimi-%C3%B6deme-so....

Bilen birileri lütfen iletişime geçsin.

Reply
42 Replies

Para iadesi alabilen var mı ?

Öğrenci paketine üye olmak için giriş yaptım. Benden ilk ödeme aldı kart bilgilerimi girip ödeme aldıktan sonra doğrulamak için belge istedi. Belgeleri gönderdim fakat e-postama doğrulanamadı şeklinde mail geldi. Tlsrsr denedim bu sefer kabul etti. Üyeliği başlatmak için hesabınıza gidin dediğinde tekrar kart bilgisi istiyor parayı tekrar çekmek istiyor. Ben zaten para ödedim neden tekrar para ödüyorum. Paramın iade olmasını istiyorum. Hem paramı aldı hem üyeliğimi başlatmadı. 

Screenshot_20180530-220928.png

29.05. 2018 tarihinde tugbaozturk99 hesabından öğrenci paketi aldım. Daha belge atıp doğrulama yapmadan benden 6.99 çekti. Doğrulamayı kabul etmedi. Tekrar denedim doğrulama kabul edildi diye e-posta aldım. Hesabımı aktifleştirmek için sayfaya girdiğimde benden tekrar ödeme almak için sayfaya yönlendirdi  Hem paramı aldı hem üye değilim. Para iade in yapılmasını istiyorum. 

Screenshot_20180530-220928.png

Suggested posts