Help Wizard

Step 1

NEXT STEP

Ödeme başarısız oldu sorunu

Ödeme başarısız oldu sorunu

Premium hesabımı yenilemek veya tekrardan premium almak istediğim de ininal kart bilgilerimi yazıyorum lakin ödeme başarısız oldu diyor 3 4 gündür aynı hata yardım edin 

20180421_163154.png
Reply
31 Replies

Yardımcı olun artık kaç haftadır deniyorum para olmasına rağmen ödeme yapılmıyor.

Bir çözüm bulundu mu? 3 kart denedim! Ziraat, İş ve Vakıf... Hepsi başarısız. İnternetden alışverişe kartlar açık. Ali Express ve diğer online dükkanlarda sorun yok. Ama Spotıfy'de hep sorun...

Uzun süredir aynı problemi ben de yaşıyorum, defalarca denedim, farklı bankalardan 3-5 farklı kart denedim (hepsi internet ve yurtdışı alışverişine açık), gizli sekmede denedim, farklı internet bağlantılarında denedim, farklı cihazlarda denedim, denedim de denedim ama yok premium alamıyorum

Ben de aynı sorunu yaşıyorum hala çözüm bulamadınız mı ?

BEN ŞÖYLE ÇÖZDÜM
Beyler kartınızın yurtdışı alışverişine açık olması gerekiyor. Onu da mobil banka hesabınızın kredi kartı ayarları bölümünden bulma imkanınız var. O yoksa bankanızı arayın ya da bankaya gidin.

BEN ŞÖYLE ÇÖZDÜM
Beyler kartınızın yurtdışı alışverişine açık olması gerekiyor. Onu da mobil banka hesabınızın kredi kartı ayarları bölümünden bulma imkanınız var. O yoksa bankanızı arayın ya da bankaya gidin.

Yaklaşık 1 haftadır ödeme sorunu devam ediyor. Kart ayarlarında ya da ülke ayarında herhangi bir sorun yok. Farklı kartlarla denememe rağmen de sorun çözülmedi. Lütfen en kısa zamanda etkin bir şekilde çözün artık şu durumu.

Aynı sorunu ben de yasiyorum. Kartlar yurtdışına açık durumdalar. Yardımcı olun kimse okumuyor mu bunlari ? Ödeme yapmak istiyorum ailemle kullaniyorum. Birisi cevap yazsın.

Yurdışı falan çözüm olmuyor var bunda bir problem ve hala çözülemedi çözen varsa bilgi paylaşsın help

kartlar yurtdışına açık ve 3 farklı karttan denedim. Yine aynı sorun var.

bunun yok mu bir çözümü nasıl biriştir bu anlamak mümkün değil

Spotify yardım kısmından sorun başlığı hakkında yardım talep edin. Maille kısa sürede dönüş yapıyorlar. Sonrasında müşteri temsilcileriyle sorun çözülene kadar irtibat halinde kalın. Ben o şekilde çözdüm.

Ayni sorunu ben de yasıyorum. 5 farklı kart, 3 farklı cihaz, 4 farklı internet erişimi... denemediğim yol kalmadı ama bir türlü premium üye olamadım 

30 hazirandan sonra üye oluruz  ozaman kampanya bitince çözerler hemen sıkınıyı

Madem premium üye yapmıcaksınız kampanya falan yapmayın kardeşim

3 gündür ben de aynı problemi yaşıyorum ve internette bloglarda yazılan her şeyi denedim spotifyin sitesindekileri de denedim bilen biri yardımcı olsun lütfen

Bende de aynı sorun var her şey olmasına rağmen ödeme başarısız oldu diyor. Çözümü bulabilen varsa yazsın lütfen.

Ben spotify ile mail yolu ile iletişime geçerek bir kaç mail ile çözdüm. Mail yolu ile iletişime geçerek problemi çözebilirsiniz.

Sayfayı gizli oturum ile açarak ödeme yapmayı deneyin isterseniz, gizli oturum ile ödeme yapılmasını tavsiye ediyorlar.

Mail adresi ne? Hiçbir yerde mail adresini bulamadım.

kartımı iptal ettiğim için yeni kart bilgilerimi güncellemek istediğimde 3 gündür ekteki hatayı alıyorum. İvedi yardımlarınızı rica ederim. 

[Screenshot removed by moderator]

Suggested posts