Ödeme başarısız oldu sorunu

Reply
15 people liked this

Ödeme başarısız oldu sorunu

MrBufi
Newbie

Premium hesabımı yenilemek veya tekrardan premium almak istediğim de ininal kart bilgilerimi yazıyorum lakin ödeme başarısız oldu diyor 3 4 gündür aynı hata yardım edin 

20180421_163154.png
23 Replies
10 people liked this

Re: Ödeme başarısız oldu sorunu

AbdullahOzden
Newbie

Yardımcı olun artık kaç haftadır deniyorum para olmasına rağmen ödeme yapılmıyor.

3 people liked this

EmilRugby
Casual Listener

Bir çözüm bulundu mu? 3 kart denedim! Ziraat, İş ve Vakıf... Hepsi başarısız. İnternetden alışverişe kartlar açık. Ali Express ve diğer online dükkanlarda sorun yok. Ama Spotıfy'de hep sorun...

2 people liked this

asafgwe
Newbie

Uzun süredir aynı problemi ben de yaşıyorum, defalarca denedim, farklı bankalardan 3-5 farklı kart denedim (hepsi internet ve yurtdışı alışverişine açık), gizli sekmede denedim, farklı internet bağlantılarında denedim, farklı cihazlarda denedim, denedim de denedim ama yok premium alamıyorum

uoia-kcwwa_ul
Newbie

Ben de aynı sorunu yaşıyorum hala çözüm bulamadınız mı ?

aahmet
Casual Listener

BEN ŞÖYLE ÇÖZDÜM
Beyler kartınızın yurtdışı alışverişine açık olması gerekiyor. Onu da mobil banka hesabınızın kredi kartı ayarları bölümünden bulma imkanınız var. O yoksa bankanızı arayın ya da bankaya gidin.

aahmet
Casual Listener

BEN ŞÖYLE ÇÖZDÜM
Beyler kartınızın yurtdışı alışverişine açık olması gerekiyor. Onu da mobil banka hesabınızın kredi kartı ayarları bölümünden bulma imkanınız var. O yoksa bankanızı arayın ya da bankaya gidin.

1 person liked this

Simger
Casual Listener

Yaklaşık 1 haftadır ödeme sorunu devam ediyor. Kart ayarlarında ya da ülke ayarında herhangi bir sorun yok. Farklı kartlarla denememe rağmen de sorun çözülmedi. Lütfen en kısa zamanda etkin bir şekilde çözün artık şu durumu.

Tylermay12
Newbie

Aynı sorunu ben de yasiyorum. Kartlar yurtdışına açık durumdalar. Yardımcı olun kimse okumuyor mu bunlari ? Ödeme yapmak istiyorum ailemle kullaniyorum. Birisi cevap yazsın.

sarabaci
Casual Listener

Yurdışı falan çözüm olmuyor var bunda bir problem ve hala çözülemedi çözen varsa bilgi paylaşsın help

SUGGESTED POSTS