Help Wizard

Step 1

NEXT STEP

Öğrenci indirimi 2 kez ödeme alınması

Solved!

Öğrenci indirimi 2 kez ödeme alınması

Öğrenci indirimi için başvuru yaptım 20.02.2017 tarihinde 1 kez 6.99 ödeme çekilmiş olmasına rağmen premium üyeliği görüntüleyemedim mailime gelen link ile tekrar ödeme yaptım 2inci kez 7.14 tutarını çekti

Reply

Accepted Solutions
Marked as solution

4.11.2017 tarihinde Öğrenci indirimi için kart bilgilerimi girdim ve kayıt olmaya çalıştım. Para kesilmicek dendi ve kesildi daha sonrasında öğrenci belgemi koymak için siteye yönlendirildim fakat sorun oluştu koyamadım belgeleri. Tekrar denedim yine para kesti. 2 defa ödeme alındı ve hala premium a geçemedim. Çözün lütfen

View solution in original post

Screenshot_2017-11-04-22-04-11.png
Marked as solution

BENDEN DE 3 KERE AYNI ŞEKİLDE PARA ÇEKİLDİ . GEREKEN İŞLEMİ YAPMALARINI İSTİYORUM.

View solution in original post

52 Replies

Hey @selimgurkan21

I suggest you contact support so they can help you

https://support.spotify.com/contact-spotify-support/

If you get an automated reply email telling you to check the help section or the community, you need to reply back to it, even if it's from a no-reply address.

Support usually replies within 24-48 hours.

MattSudaSpotify Star
Help others find this answer and click "Accept as Solution".
If you appreciate my answer, maybe give me a Like.
Note: I'm not a Spotify employee.

Aynı şekilde benden de 2 ödeme alınmış bulunmakta gereğinin yapılması için iletişime geçerseniz sevinirim.

2 Defaücret alındı fakat hala premıum gelmedı

Ben öğrenci paketine üye oldum ancak ödeme işlemlerini yaptığı zaman 2 defa 6.99tl çekmiş bu hatanın düzeltilmesini istiyorum.Yoksa böyle çok müşteri kaybedersiniz.

Aynı durum benim hesabım da da söz konusu şuan hem normal premium kesti hem öğrencisini yani bir aylık premium için 20 tl kesti en kısa zaman da paramı geri istiyorum

IMG_0027.PNG

Spotify Öğrenci Premium için 6.99tl kartimdan çekti fakat öğrenci olduğumun ispatı için belge yüklenmesi ve premium üyeliğim gerçekleşmedi.Yine ikinci deneme de tekrar 6.99tl kartimdan çekti belgeyi yüklenmedi ve premium üyeliğim gerçekleşmedi bu durumun düzeltilmesini istiyorum

Öğrenci üyleği başvurusu yaptım iki kere 7 lira ücret kesilmiş yardımcı olmuyor mu kimse ? üyelikte gelmedi.

Aynen benimde hesabimdan iki kere 6.99 tl para alindi ama hala ogrenci premium olmadi . fotografta gonderemedim ne yapabiliriz..

Öğrenci üyeliği için dosya seç butonuna tıkladığımda herhangi bir tepki göremedim. Ardından tekrar denedim ve her tınlamam için ayrı ayrı ücret kesilmiş. Toplam 4 defa ücret alındı. Bunun sadece 1 olması gerekiyor. Bu bizden kaynaklanan bir sorun değil, gereğinin yapılmasını istiyorum. 

Screenshot_2017-10-28-23-10-58-1-1.png

Aynı şekilde benden de ilk kez aldıktan sonra e-postama gelen üniversiten onaylandı mesajından sonra tekrar 6.99 ödeme alındı. İki kere ödeme yapmış oldum durumun acilen çözülmesi gerek.

Marked as solution

4.11.2017 tarihinde Öğrenci indirimi için kart bilgilerimi girdim ve kayıt olmaya çalıştım. Para kesilmicek dendi ve kesildi daha sonrasında öğrenci belgemi koymak için siteye yönlendirildim fakat sorun oluştu koyamadım belgeleri. Tekrar denedim yine para kesti. 2 defa ödeme alındı ve hala premium a geçemedim. Çözün lütfen

Screenshot_2017-11-04-22-04-11.png
Marked as solution

BENDEN DE 3 KERE AYNI ŞEKİLDE PARA ÇEKİLDİ . GEREKEN İŞLEMİ YAPMALARINI İSTİYORUM.

Ayni sekilde benden de 2 defa para cektiler gereginin yapilmasi icin iletisime geciniz 

Two times student discount money was taken.

uzun ugraslar sonucu ogrenci oldugum dogrulandi ve bu islemlerden once premium ucreti alinmisti dogrulama sonrasi mailime gelen linke tikladigimde tekrardan para alma talebinde bulunuldu bu hatanin duzeltilmesini istiyorum

Öğrenci indirimi için belge yüklemeye çalışırken iki defa internette sıkıntı oldu 3. kez girdiğimde belgeyi yükledim ancak 3 defa para çekilmiş. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz

IMG_4986.PNG

Merhaba! Bugün(02.04.2018)Öğrenci Üyeliğinize kayıt oldum, hesabımdan -6.99 tl çekildi. Buna rağmen hâlâ üyelik olarak Spotify Free gözüküyor. Üyelik kabul edilmedi mi? Edilmediyse hesabımdan neden para çekildi? Umarım geri dönüt alabilirim! Bu maili göndermeden önce yardım butonundaki bu konu hakkında olan basamakları yaptım lakin bir fayda bulamadığımdan mail atmak istedim! Teşekkürler
İyi günler

Aynısı benim başıma da geldi 4 gündür mailleşiyoruz bir yere varamadık ama bu parayı hesabıma  öyle ya da böyle geri alıcam MAİL ATIN MUTLAKA

İki kere hesabimdan para çekildi ayrıca hâlâ freestyle hesabım premium bile olmadi

Suggested posts