Help Wizard

Step 1

NEXT STEP

Öğrenci indirimi ödeme sorunu

Solved!

Öğrenci indirimi ödeme sorunu

Dün öğrenci indirimi için kart bilgilerini girdim ve öğrenci bilgilerini gireceğimiz sayfaya geldim. Yurt kartımın fotoğrafını çekmek için sayfayı kapadım ve spotifyın karttan para çekmediğini düşünerek kart bilgilerimi en baştan girdim ancak hata verdi. İnternet geçmişinden öğrenci bilgilerimi girdiğim sayfayı tekrardan açtım ve Türkiyedeki Üniversiteler çıkmadı. Burdaki ilk sorun spotifyın ben işlemi bitirmeden parayı çekmiş olması, ikinci sorun ise Türkiyedeki Üniversitelerin gözükmemesi. Topluluktakiler mi yardımcı olur spotify çalışanları mı yardımcı olur bilmem ama birileri yardımcı olursa sevinirim .

spoti.png
spoti üni.png
Reply
122 Replies

##- 12 gün sonra iade -##

Sony Xperia™ akıllı telefonumdan gönderildi

Ben de adımları tamamlamama rağmen ücret alınmış. Ne yapmamız gerektiğini ben bulamadım. Bilen?

##- 12 gün bekleyin -##

Sony Xperia™ akıllı telefonumdan gönderildi

Aynisi benim basima geldi az önce, bu ne saçma iştir parayi kesmedik yaziyor ama kesiyor, ekrani kapattim kapatmaz olaydim para gitti ama premium da yok böyle rezalet bir iş olamaz...

Ben den 2 kere 7tl çekmiş 

Nasıl geri alicam

2 kez ödeme çekildi kartımdan ve hala premium olmadı ne yapabilirim ?

Benden de 3 kez ödeme almıs üstüne üstlük premium yok  nereye basvurmam gerektigini bile bilmiyorum nasıl iş bu ya

benden de 4 defa ödeme alındı üstelik aralarda +2 ve -2 olarak alınan ve eklenen bakiyeler var bunun sebebi nedir ve nasıl düzeltebilirim

22561098_10214760254909724_1729512482_o.png

Ben ingilizce mail attim halledilecegini soyledi ama bekliyorum bakalim

herhangi bir gelişme olursa reply atarsan sevinirim

Tabi ki
Marked as solution

Bende paramı geri istiyorum ben lise 1 öğrencisiyim ve öğrenci üyeliğinin üniversite gerektirdiğini bilmiyordum ve kart bilgilerimi doldurdum ve gelen mesajla kodu yazdım universite ismi istedi ben de vazgeçtim ama kart hareketlerine baktığımda 6,99 kuruş çekmiştiniz bile en kısa zamanda paramı geri vermenizi istiyorum gereği yapılsın .

Screenshot_2017-10-17-17-42-17.png
Screenshot_2017-10-17-17-39-13.png

Arkadaşlar merhaba, öğrenci indiriminden faydalanmak adına premium satın aldım hesaptan para kesildi fakat hesabım etkinleşmedi. Bu sorunu nasıl halledebilirim. 

öğrenci indirimini seçtim. açıklama bölümünde ilk 1 ay ücretsiz 1 ayın sonunda ilk ödeme alınır yazısına güvenerek kart bilgileri girdim. öğrenciliğimi doğrulama kısmına geldiğimde dosya gönder butonu çalışmadı. çıktım tekrar aynı şeyleri tekrarladım yine çalışmadı. banka hesabıma baktığımda 2 aylık ücretin alındığını gördüm. yazıklar olsun böyle bir firmaya. paramın acilen iadesini istiyorum

Marked as solution

hallettin mi sorununu? Hallettiysen söyler misin naptın?

Telefondan öğrenci indirimli premium alacaktım. kart bilgilerimi girdim. kendi bilgilerimi girdim..ardından öğrenci olduguma dair belgeyi yüklemek için butona tıkladım. BUTON ÇALIŞMADI. Sonra bilgisayardan yapmak için oturdum . siteye girdim aynı işlemi yaparken kart bilgilerimi girdiğimde onaylamadı. ardından hesabıma baktıgımda 7 tl çekmiş görünüyordu spotify. Ama üyelik hala free. NE ÇAĞRI MERKEZİNİZ VAR NE BİŞEY ACİL ÇÖZÜN ŞU SORUNU .Parayı istemiyorum üyeliği premium yapın.

771880ac-0d37-4c95-9500-36baca4399e4.jpg

Kardeşim lise öğrencisi onun için öğrenci üyeliği almak istedim fakat sadece üniversite öğrencilerine geçerli olduğu ödemeyi aldıktan sonra gözüktü. Ne premium geldi haliyle ne de ödeme iptali. Ödemeyi önceden almak ne kadar saçma bir işlemdir. Geri ödeme istiyorum!

Onaylama yapılmadan ücret alınmayacak yazıyordu buna güvendim ve onaylama ekranına gittim sayfa kapandığında gördüğüm manzara ödemenenin alınmış olmasıydı gerekn yapılmalı mağdurum.

Bugün bende öğrenci indiriminden yararlanmak için kart bilgilerimi girdim ardından öğrenci kartımın fotoğrafını çekmek için sayfayı kapattığında karttan ücreti çekmediğini düşünip aynı işlemi tekrar yaptım ve kartımdan iki ayrı miktar çekilmiş. iki defa 6,99 çekilmiş bende geri iadesini istiyorum

IMG_1300.PNG

Ben de yukarıdaki mağdur arkadaşlar gibi premium öğrenci tarifesi almak istedim. Dosya seç butonu aynı şekilde çalışmadı ve aynı problemleri yaşıyorum. Forumlarda yüzlerce insan mağdur şekilde hakkını aramaya çalışıyor. Kimisinde 3-4 ödeme alınmış filan. Gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

Suggested posts