Help Wizard

Step 1

NEXT STEP

Premium

Premium

Premium üyelik almak istediğimde 'daha önce benzer üyelik kullandınız' diye bir bildirim aldım ve öğrenci üyeliği tekligini gördüm. Öğrenci üyeliği almak için form doldururken okuduğum ülke, ülkeler arasında olmadığı için işlemim yarıda kaldı. Fakat telefonuma gelen mesajda 0.99 tl ücret kesildiği yazıyor. Hesap dökümümde ise bu ücret 6.99 tl görünüyor. Spotify hesabıma girdiğimdeyse hiçbir premium üyeliğim görünmüyor.

Screenshot_20170529-211127.png
Snapchat-152023781.jpg
IMG-20170529-WA0006.jpg
Reply
1 Reply

Merhaba Simge aynı sorunu bende geçen gün yaşamıştım. daha önce premium üyeliğim olduğu kampanyada yararlanamadım. Yüksek lisans kaydımı tanırsa öğrenci indiriminden yararlanırım diye düşündüm. Kart bilgilerini girip ilerlediğimde Türkiyeyi seçip üniversiteyi girdim o kısımları geçti. Fakat yakın tarihli öğrenci belgesi transkript vb. yüklememi istedi ben de elimde güncel bir belge olmadığı için normal premium üyeliğine başvurdum. Kredi kartı provizyonunda bir adet 6.99 TL bir de 13.99 TL ödeme görünüyordu. 2 kez ödeme almış gibi olduğunu sandım. Spotify canlı yardım olsaydı oraya yazıcaktım. Neyse uzun lafın kısası şimdi screenshot çekip buraya koymak için baktığımda diğer ödeme kaybolmuş banka tarafından geri çekilmiş. Sende de muhtemelen öyle olacaktır. 1 günü biraz geçebilir kartından kaybolması onu söyleyebilirim. Bu arada listede okuduğum ülke yok demişsin Türkiye ise vardı diye hatırlıyorum. Üniversiten yoksa eğer şu linkten üniversitenin eklenmesini talep edebiliyormuşssun. Bilgin olsun.

İyi müzikler. 😉

https://verify.sheerid.com/spotify-international-request/

Suggested posts