Help Wizard

Step 1

NEXT STEP

Kendi kendine kapanıyor

Kendi kendine kapanıyor

Spotify yaklasik 5 aydır abone olarak kullaniyorum. Daha önce olmayan bisey olmaya başladı. Kendi kendine programı kapatıyor. Müzik açıyorum. Tuş kilitliyorum herhangi bi uygulama acık degil fakat kapatıyo ve üst üste yapıyor.
Reply
10 Replies

Lanet bir durum ya.

evet bugunde benim basima geldi sorun neyse artik bir turlu duzelmedi

Bende de bu gün yapmaya başladı bunu. Sürekli kapatıp tekrar açıyor 😞 Bilgi verebilecek biri yok mu??

Bende de var. Sadece evin wifi sinde yapıyor. Mobil veride yada başka wifi lerde yapmıyor. Bi anlam veremedim.

Aynı sorun bende de var sorunu bildirecek kimse yok popüler oldukca çekilmez oldu

Programı kaldırıp tekrar kurunca düzeldi arkadaşlar. Denemenizi tavsiye ederim.

Silip geri yükleyince ben de düzelmedi başka çözüm önerisi var mı?

Bende daha beter bir durum oluşmaya başladı. Bilgisayarda çalarken direk kapanıyor hatta kendini bilgisayardan kaldırıyor

Uygulamada hiç bir sorun yokken bi anda açılmaması durumu oluştu tıklıyorum açılıyo an ekranı geliyo ve hemen kapanıyor ne bir şeye tıklayabiliyorum nede bu sorunu çözebiliyorum silip tekrar yükledim olmadı hesabımı girdiğim an kapanmaya başladı

Arkadaşlar sorunumu çözdüm telefon kendi kendine tasarruf olsun diye bir anda uygulamaları kapatıyormuş. (Teknosa Preo P2). Spotify'ı beyaz listeye ekledim her şeyi kapatıyor yine ama Spotify açık kalıyor.
Screenshot_2017-05-05-10-35-26.png

Suggested posts