Help Wizard

Step 1

NEXT STEP

my facebook page

my facebook page

şimdi öncelikle kolay gelsin. garip bir derdim var.

 

benim 2 tane email hesabım var. bunlardan biri ''halil_cesaretli@hotmail.com'' diğeri ise ''halil_95@outlook.com''. şuan bir ay ücretsiz premium özelliğini halil_95@outlook.com adresinde kullanıyorum. spotify telefon uygulamasında arkadaş eklemek için facebook ile bağlan' a tıkladım. lakin bu facebook hesabı bir başka spotify hesabı ile kullanılıyor diye bir yazı belirdi ekranda. 

 

ne zaman bilmiyorum ama halil_cesaretli@hotmail.com hesabım ile spotify'a facebook üzerinden üye olmuşum. ya ben ya da benım bilgisayarımdan bir tanıdığım orasını bilmiyorum.

 

sizden ricam halil_cesaretli@hotmail.com hesabını ve o hesabın kayıtlı olduğu her yeri silmeniz. ben zaten uygulamanızı kullanıyorum ve uygulamanızın premium üyesiyim ki devam da edicem. facebooktan uygulamayı silmem yetmiyor. benim tek istediğim facebook sayfam ile spotify üyeliğimin (halil_95@outlook.com) senkronize olması. 

 

şimdiden teşekkür ederim.

Reply
1 Reply

Hey @slyhuman

 

I suggest you contact support so they can help you

https://support.spotify.com/contact-spotify-support/

 

If you get an automated reply email telling you to check the help section or the community, you need to reply back to it, even if it's from a no-reply address.

 

Support usually replies within 24-48 hours.

MattSudaSpotify Star
Help others find this answer and click "Accept as Solution".
If you appreciate my answer, maybe give me a Like.
Note: I'm not a Spotify employee.

Suggested posts