Help Wizard

Step 1

NEXT STEP

Connection Failed

Solved!

Connection Failed

Plan

Premium

Country

(Turkey)

Device

(Sony)

Operating System

(Android)

My Question or Issue

My issue is my phone and desktop connection always breaks. When I want to chance song I have to open my phone lock ( I am using headset for next song or start-stop ). And I keep my app and desktop program always up to date.

Reply

Accepted Solutions
Marked as solution

Şu linkteki adımları takip ederek iki cihaz için de uygulamayı tekrar silip yükleyebilir misin? Bunları yaptıktan sonra cihazları yeniden başlatman da sağlıklı olur. Bir de iki cihazın farklı Wifi'a bağlı olmadıklarından emin ol 🙂

---English translation for non Turkish speakers---

clean reinstallation for both devices and restarting them will fix the problem. And you gotta be sure the devices are not connected to different Wifi's.

View solution in original post

7 Replies

Selam @Pufpygotfly 🙂

Rica etsem sorunu detaylıca açıklayabilir misin ve telefonunun modelini de belirtirsen çok güzel olur. Türkçe yazmanda bir sakınca yok 🙂 Teşekkürler..

İngilizce forumlarda gezerken ben de ing yazim dedim. 🙂

Telefonum " sony xperia xz premium "

Sıkıntı şu telefonla PC bağlantım kopuyor. Bağlantıyı bidaha kurmak için telefonun kilidini açmak zorunda kalıyorum. Ben günün çoğunu telefondan müzik dinleyerek geçiriyorum ve işyerinde her seferinde telefonu elime almam sıkıntı oluyor.

Forumun resmi dili İngilizce ama ara sıra ana dilde cevap vermeye müsaade ediyorlar 🙂
Şimdi doğru mu anlıyorum, desktop'da ve mobil cihazında Spotify açık. Senin headsetin telefona bağlı ve sen desktop'tan şarkı değiştiriyorsun gün içinde. Ancak desktopta cihazlar kısmında telefonun sık sık kayboluyor ve telefondan tekrar Spotify'a girdiğinde gözükür hale geliyor. Doğru mudur ?

Evet problem kesinlikle budur.

Marked as solution

Şu linkteki adımları takip ederek iki cihaz için de uygulamayı tekrar silip yükleyebilir misin? Bunları yaptıktan sonra cihazları yeniden başlatman da sağlıklı olur. Bir de iki cihazın farklı Wifi'a bağlı olmadıklarından emin ol 🙂

---English translation for non Turkish speakers---

clean reinstallation for both devices and restarting them will fix the problem. And you gotta be sure the devices are not connected to different Wifi's.

Bu kadar kolay olmamalıydı. Kendimden utanıyorum resmen.

Cevabı solution olarak işaretlersen benzer bir sorunla karşılaşanlar da threadden faydalanmış olur. Kolay gelsin 🙂

Suggested posts